text

text

Корзина0
Итого:0,00 грн
Ваша корзина пуста!

ТОВ ВКФ "Рубікон"

Теплоізоляційні роботи (трубопроводи, обладнання)

Теплоізоляція трубопроводів необхідна для скорочення енерговтрат, які в деяких випадках можуть складати 40%. Якісна термоізоляція розрахована та встановлена по всім правилам та нормам здатна звести втрати тепла до мінімума, що особливо актуально в умовах постійного здорощання енергоносіїв.

Також часто виникає потреба захистити від зовнішної середи трубопроводи по яким циркулюють теплоносії або холодоагенти при екстремально високих або низьких температурах. Такі умови експлуатації висувают до теплоізоляції певні умови. Дуже часто більшість навіть самих сучасних матеріалів не завжди їм відповідають. На данний момент заслуженою популярністю кристуються термоізоляційні матеріали на основі базальту. Вони можуть робити при високих температурах без зниження терміну служби та експлуатаційних характеристик.

Теплоізоляція обладнання переслідує декілька інші цілі. Вона призначена не тільки зменшити тепловтрати, але й забезпечити температурний режим роботи, а також захистити обладнання та персонал від високих або низьких температур. До того ж, термоізоляційні матеріали повинні мати певну геометрію, для того щоб забезпечити якісний захист обладнання та його безперебійну роботу в штатному режимі.

Ще одна характеристика теплоізоляції - правильний розрахунок тепловтрат та підбір необхідних матеріалів. Тільки вузькоспеціалізована компанія може індивідуально підійти до кожного конкретного випадка та виконати роботи на високому рівні. Також не варто забувати, що в питаннях теплоізоляції обладнання та трубопроводів немає стандартних рішень - скрізь необхідно застосовувати індивідуальний підхід.

Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевнені в тому, що результат роботи задовільнить всі ваші потреби. Ми це стверджуємо з повною впевненістю, так як індивідуально підходимо до кожного клієнта та маємо великий досвід в сфері облаштування теплоізоляції любого ступеня складності. Всі теплоізоляційні матеріали наша компанія виготовляє під конкретні потреби, що дозволяє отримати максимальну ефективність від їх використання.