text

text

Корзина0
Итого:0,00 грн
Ваша корзина пуста!

ТОВ ВКФ "Рубікон"

Утеплення та теплоізоляція трубопроводів у Києві

Утеплення та теплоізоляція трубопроводів у Києві - не розкіш а необхідність. Теплоізоляція та утеплення труб дозволить значно знизити тепловтрати та підвищити енергоефективність, а кошти які вивільняться можна інвестувати у розвиток підприємства.

Теплоизоляция утепление трубопроводов в Киеве

Компанія ТОВ ВКФ "Рубікон" з 2004 року здійснює роботи по утепленню трубопроводів та обладнання у Києві та у інших регіонах України. Звернувшись до нашої копанії ви отримаєте повний спектр послуг стосовно утеплення "під ключ". За багато років роботи ми утеплили велику кількість кілометрів трубопроводів та різного обладнання. Кваліфіковані інженери виконають точні розрахунки тепловтрат, взявши до уваги всі нюанси та особливості конкретного об`єкту, підберуть необхідні матеріали для утеплення, іх діматер. Відповідно креслень виготовляються елементи утеплювача, після чого вони монтуються безпосередньо на трубопровід.

За більш ніж 20 річну історію компанії нашими клієнтами були підприєства різних галузей: хімічної галузі, нафтопереробніх та харчових. Досвід роботи з такими підприємствами безцінний. Звернувшись до нас ви не будете платити за навчання підрядника. Ви отримаєте те на що очікуєте і навіть більше без усіляких сюрпризів та непрємних ситуацій.

Є думка що роботи по теплоізоляції та утепленю трубопроводів может виконати не кваліфикований персонал. Але це ен так.У більшості випадків ця авантюра обертається набагато більшими витратами ніж якщо відразу звернутися до професіоналів. Як відомо переробляти завжди дороще.

На всі роботи розпосвюджується гарантія від компанії. Дзвоніть, будемо раді допомогти!