text

text

Корзина0
Итого:0,00 грн
Ваша корзина пуста!

ТОВ ВКФ "Рубікон"

Утеплення та теплоізоляція трубопроводів у Черкасах

Компанія ТОВ ВКФ "Рубікон" виконує послуги по утепленню обладнання та трубопроводів "під ключ" у Черкасах і не тільки. Зробивши утеплення трубопроводу або обладнання ви гарантовано отримаєте наступні переваги:

  • дуже значно знизите тепловтрати;
  • знизите шум;
  • збільшлите термін служби трубопроводу;
  • зменшите кількість нещасних випадків при експлуатації.

Великі підприємтва України були збудовані три десятки років тому, відповідно на більшості з них вся інфраструктура застаріла. Це справедливо й для трубопроводів які були утеплені із застосуванням застарілих матеріалів та технологій. Такі трубопроводи мають колосальні тепловтрати та низьку енергоефективність. Це значно підвищує витрати які з рештою закладаються у собівартість продукції.

Сьогодні утплення стало набагато доступніше ніж раніше. На ринку з`явились матеріали набагато біль ефективні та дешевші. Вони доступні та є завжди у наявності. Найбільш популярний - базальтова вата. Ми виготовляємо скорлупу (полумісяць котрий одягається на трубу) відповідно кресленням. Наша компанія має багатолітній досвід у цій галузі. Ми утеплили не одне підприємство із самих різних галузей промисловості України.

Утеплення трубопроводів в Черкасах достатньо актуальне питання, якщо ви зіштовхнулися з питанням утеплення - звернувшись до нас ви отримаєте найкращий результат у найкоротший термін. Ми зробимо повний аудит та розрахунок тепловтрат, складемо кошторис, підберемо оптимальний варіант по співввідношенню ціна-якість. На всі наші роботи ми надаємо гарантію. Попередньо ми можемо проконсультувати вас без виїзду на о`бєкт у телефонному режимі.