text

text

Корзина0
Итого:0,00 грн
Ваша корзина пуста!

ТОВ ВКФ "Рубікон"

Утеплювач для труб скорлупа м. Дніпро

Теплоізоляція трубопровідних магістралей потрібна майже в усіх випадках - при облаштуванні систем опалення, охолоджуючих систем, трубопроводів різного типу. На ринку представлена велка кількість теплоізоляційних матеріалів різних виробників та торгівельних марок. Всі вони мають різні характеристики - теплопропускну здатність, водовідштовхуючими властивостями, вогнетривністю. На їх фоні вигідно виділяються вироби з базальтового волокна або як його ще називають - кам`яної вати.

Базальтове волокно має ряд унікальних особливостей. Воно не схильне руйнуючій дії вологи та солі яка в ній є, має велику вогнетривкість (базальт не горить), погано проводить тепло та стійкий до екстримально низьких або високих температур. Структура базальтового волокна така, що при попаданні на нього вологи вона не може просочитися всередину та повністю залишається з зовнішнього боку, що робить термоізоляцію з базальту повністю водовідштовхуючою. Також базальт інертний по відношенню до агресивної середи, тому його можна використовувати на підприємствах хімічнох та нафтопереробної промисловості, а також поза приміщень. Ці властивості роблять його незамінним при термоізоляції трубопроводів, по яким циркулюють рідини з високою або низькою температурою.

Початково базальтове волокно виробляли у вигляді пластин, якими обгортали трубопроводи, то зараз з`явивися новий вид теплоізоляційного матеріала на його основі - базальтові циліндри в народі які називають скорлупа. Вони являють собою циліндри з базальтової вати розрізані вздовж на дві однакові частини. Існує багато варіантів утеплювачів для труб (скорлупи), вони відрізняються товщиною стінок та диаметрів, за рахунок чого з їх допомогою можливо здійснювати теплоізоляцію трубопроводів різного диаметру та з різними робочими температурами. Утеплювач для труб скорлупа в Дніпрі не тільки зберігає температуру рідини у трубопроводі, але й захищає оточуючих від контакту з стінками трубопроводу. До того ж, монтаж теплоізоляції з базальтових циліндрів здійснюється скоріше, ніж іншими теплоізоляційнимми матеріалами, так як для їх монтажу не потребується підгонка або додаткове утеплення.

Також виготовляємо полістирольні циліндри.

Яка ціна (вартість) на утеплювач для труб скорлупа у Дніпрі?

Ціна на утеплювач залежить від великоїх кількості факторів:

  • загального обєму матеріалу;
  • самого матеріала;
  • товщини стінок;
  • диаметра;
  • типу покриття;

Якщо вас цікавить ціна (вартість) утелювача для турб скорлупра - дзвоніть, наші спеціалісти проконсультують вас по будь-яким питанням.