text

text

Корзина0
Итого:0,00 грн
Ваша корзина пуста!

ТОВ ВКФ "Рубікон"

Виготовлення елементів вентиляції по кресленням

Часто при облаштуванні вентиляційної системи необхідні повітроводи нестандартного розміру форми та перетину (розрізу).

Особливо це питання актуальне при проектуванні вентиляції на промислових підприємствах, так як особливості конструкцій перекриття та інших комунікацій не дозволяє провести повітровід зі стандартних коробів, або ж необхідністю встановлення вентиляційної точки у визначеному, під час у важкодоступному місці.

Також бувають випадки, коли вимоги до вентиляції такі, що потрібно зробити розгалужену мережу з декількома точками забору та подачі повітря.

Як правило, в кожному місці потрібно забезпечити повітряний потік визначеної потужності, для чого необхідно встановити повітроводи особливої конструкції та розмірів. Для таких цілей короба стандартних розмірів та форм можливо використовувати, а якщо і вийде з їх допомогою вийти з положення, то вентиляційна система буде коштувати не дешево, та не завжди зможе впоратися зі своєю метою.

Єдине рішення такого питання - виготовлення повітреводів по індивідуальному замовленню. Для цього розробляються креслення з указанням розмірів та форм, після чого вони передаются на виготовлення, де проходить безпосереднє виготовлення коробів.

Наша компанія має ресурси, котрі дозволяють виготавлювати повітреводи по індивідуальному замовленню. Використання повітреводів виготовлених під індивідуальні потреби клієнта може не тільки забезпечити гарну вентиляцію приміщень, але й зекономити кошти.